Odrzuć Tylko niezbędne Akceptuj wszystkie
Pokaż szczegóły
Menu Menu

Kariera

Nasza firma od 1995 roku dzieli się doświadczeniem w zakresie specjalistycznej mechaniki silników.

Nasza współpraca z mechanikami opiera się na wzajemnym zaufaniu i budowaniu długotrwałych relacji.
Dbamy o zgrany zespół. Jest tu miejsce zarówno dla doświadczonych mechaników z kilkudziesięcioletnim stażem, jak i dla osób, które niedawno rozpoczynały swoją drogę zawodową.
Nie czekaj, dołącz do nas już teraz!

Marine -
Mechanic

Stale szukamy nowych i wykwalifikowanych mechaników, którzy chcą rozwijać swój potencjał zawodowy.
Zapewniamy pracę w ciekawych projektach z klientami w Europie i poza nią.

Jeśli posiadasz fachowe kompetencje i odpowiednią motywację prześlij swoją aplikację!
Dołącz do zespołu doświadczonych mechaników!

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie remontów morskich silników spalinowych pomocniczych oraz głównych
  • Bieżąca obsługa serwisowa silników okrętowych i silników stacjonarnych zasilanych gazem
  • Generalne remonty silników okrętowych i silników stacjonarnych
  • Przeglądy serwisowe
  • Pomiary geometryczne części silnikowych
  • Monitorowanie procesu naprawy, sporządzanie raportów z wykonanych remontów
  • Kontakt z osobami anglojęzycznymi w miejscu pracy

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki silników spalinowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu remontów silników spalinowych
  • Doświadczenie w pracy przy remontach silników okrętowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z anglojęzycznym przełożonym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy
  • Dbałość o powierzone narzędzia

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z pełnym zakresem ubezpieczeń zdrowotnych i
    emerytalnych lub umowę o pracę
  • Zakwaterowanie w pobliżu prowadzonego remontu
  • Samochód służbowy wyposażony w narzędzia
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Bardzo korzystne warunki finansowe
  • Zorganizowane przeloty przez pracodawcę
  • Stały kontakt z biurem w Polsce oraz z koordynatorem w aktualnym kraju pracy